21,02,2024

Top 10 futbollistët më të paguar në botë (FOTO)

Must Read

Lista e plotë:

1 HULK – £320,000

2 GRAZIANO PELLE – £290,000

3 PAUL POGBA – £290,000

4 CRISTIANO RONALDO – £288,000

5= NEYMAR – £275,000

5= LIONEL MESSI – £275,000

7 WAYNE ROONEY – £260,000

8 YAYA TOURE – £230,000

9 SERGIO AGUERO – £230,000

10 ASAMOAH GYAN – £227,000

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img