21,04,2024

Tjetër humbje për Barcelonën (Video)

Must Read

barca1

Barcelona ka pësuar tjetër humbje. Ekipi i Luis Enriques pësoi 2-1 në shtëpi ndaj Valencias, duke mbetur kështu baras me pikë me Atleticon e vendit të dytë.

Santi Mina dhe autogoli i Rakitic i dhanë epërsinë e dyfishtë Valencias, ndërsa për Barcelonën epërsinë e ngushtoi Messi.

https://www.youtube.com/watch?v=E1vAfgYzM6I

https://www.youtube.com/watch?v=y7ReTyiBWJE

https://www.youtube.com/watch?v=fesNkLv35bQ

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img