17,04,2024

Tjetër grabitje me armë në Tiranë

Must Read

Mësohet se një supermarket në rrugën “5 Maji” është grabitur nga një person i armatosur.

Pasi mori paratë, autori u largua me biçikletë në ngushticat e lagjes.

Nga ngjarja nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa shitësja e supermarketit humbi ndjenjat nga frika gjatë grabitjes.

Nuk dihet shuma e parave të vjedhura. Policia ka nisur hetimet për të identifikuar dhe arrestuar grabitësin.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img