25,05,2024

Tito para se të vdiste, dëshironte të bënte vetëvrasje (Video)

Must Read
Josip Broz Tito

Sapo mori këtë lajm tronditës, Tito nga mjekët e tij, ati tentoi që të bëjë vetëvrasje me pistoletën e tij.

Këtë gjë e ka thënë njëri nga bashkëpunëtorët e Titos, shkruan Zhurnal.

“Tito shumë seriozisht mendonte që ta shfrytëzojë pistoletën dhe me atë pistoletë të bëjë vetëvrasje, në rast se i pritej (amputohej) këmba e majtë”, ka bërë të ditur një bashkëpunëtor i ish Presidentit të ndjerë jugosllav në emisionin “Në Qendër” që do të emetohet të hënën në ora 22:00 në Televizionin Kanal 5./ lajmi.net.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=OYVA4gVNR4A?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Tito para se të vdiste, dëshironte të bënte vetëvrasje (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img