03,12,2023

Tiranë: Vrau vëllain se donte të mbillte drogë në tokën e familjes

Must Read

Panorama raporton sot se ai ka hasur në rezistencën e vëllait, Afrim Kallari dhe kjo ka sjellë përplasjen e ashpër fizike mes tyre. Fillimisht u tha se konflikti nisi për pronën, por gjithçka ndryshoi në momentin që efektivët e Policisë së Krujës bënë kontrollin e banesës, ku gjetën në një magazinë pranë saj 70 pako me bimë narkotike. Kontrolli u krye nga efektivët e Krujës.

Nëna dhe babai i dy vëllezërve thanë se nuk dinin gjë për drogën e gjetur.

The post Tiranë: Vrau vëllain se donte të mbillte drogë në tokën e familjes appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img