03,12,2023

Tiranë: Një kamion përplas për vdekje një grua

Must Read

Policia njofton se ngjarja ndodhi në Unazë të Re, afër karburant Kastratit.

Gruaja rreth 60 vjeçe, ende e pa identifikuar, është përplasur nga kamioni me targa AA867AI, me drejtues Gentian Toska.

Ajo është dërguar në QSUT në gjendje të rëndë për jetën ku më pas ka gjetur vdekjen.

Shoferi i kamionit është shoqëruar në polici për të sqaruar ngjarjen. /LAPSI.AL/

 

 

The post Tiranë: Një kamion përplas për vdekje një grua appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img