21,02,2024

Tiranë, gruaja shpëton fëmijën dhe i del makinës përpara (Video)

Must Read
Policia

Gruaja, së bashku me dy fëmijët, ka qenë duke kaluar rrugën “Asim Vokshi”, kur është plasur nga një automjet. Për të shpëtuar fëmijët, ajo i ka shtyrë dhe i ka dalë makinës para.

Automjeti i ka kaluar sipër gruas, ndërsa kalimtarët e tjerë që kanë parë skenën janë tmerruar.

Pas aksidentit drejtuesi i makinës nuk ka qëndruar, por është larguar me shpejtësi. Kanë qenë kalimtarët e tjerë ata që i kanë dhënë ndihmën e parë gruas, gjendja shëndetësore e të cilës është e rëndë, raporton Klan. Ndërkohë policia ka niusr kërkimet për të arrestuar drejtuesin e makinës, që shkaktoi aksidentin.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=f6RC5bQgBa0?feature=oembed&w=640&h=480]

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img