28,09,2023

Tiranë-Dubai-Miami, jeta e Jurgenit që dyshohet se vrau babanë (Video)

Must Read
Artur Kurti

Kurti duket se ka qenë i njohur për jetën mondane të Tiranë, jetën e natës në ish-bllok dhe udhëtimet e tij jashtë vendit.

Ai siç duket nuk kursente për jetën e tij luksoze. Kjo duket nga fotot e postuara në rrjetin social “Facebook”, ku ai ka qenë frekuentues i rregullt i vendeve turistike si Dubai apo Miami, të cilësuara si më të shtrenjtat në botë.

Një tjetër detaj i luksit të Jurgen Kurtit janë dhe automjetet me të cilat ai lëvizte.

Makinat e tij janë nga më të shtrenjtat në qarkullim si “Bentley” apo “Ferrari”.

Ndërkaq Kurti ka qenë edhe personazh i emisioneve të modës dhe jetës mondane në televizione, siç edhe mund ta shikoni në videot e mëposhtme.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9sqVb8ACLro?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Tiranë-Dubai-Miami, jeta e Jurgenit që dyshohet se vrau babanë (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img