21,02,2024

Tiranë, arrestohen 2 persona të shpallur në kërkim

Must Read
arrestim, foto ilustrim

Policia e Tiranës ka njoftuar se i arrestuari tjetër është Kristo Biba, 51 vjeç, banues në kryeqytet. Biba është dënuar me 1 vit burg për mospagim të taksave dhe tatimeve.

The post Tiranë, arrestohen 2 persona të shpallur në kërkim appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img