29,09,2023

Thaçi viziton familjen e Mujë Krasniqit

Must Read

largea_12967265_1035038003233225_625134437448300776_o1459685553

​Presidenti në ardhje, Hashim Thaçi ka vizituar familjen e Mujë Krasniqit, njërit prej komandantëve më të shquar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ai ka shkruar në facebook se familja Krasniqi gëzon respekt të veçantë dhe është meritore për lirinë e Kosovës.

“Kalova çaste të mira bisede me prindërit e Mujës, me nënë Shehiden dhe bacën Halil”, ka shkruar ai në facebook.

largea_12967265_1035038003233225_625134437448300776_o1459685553

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img