19,04,2024

Thaçi merr fjalën, Vetëvendosje braktis sallën

Must Read

Në momentin kur presidenti i vendit Hashim Thaçi ka nisur fjalimin e tij lidhur me Demarkacionin, sallën e kanë lëshuar deputetët e opozitës.

Kanë qenë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje ata të cilët janë parë të parët tek janë ngritur nga ulset dhe kanë dalë nga salla.

Në këtë tryezë ku po mbahet debati i Demarkacionit pritet të flasë edhe ambasadori amerikan Greg Delawie.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img