11,12,2023

Tërmet në Tiranë

Must Read

t

Mesditën e sotme në kryeqytet, në Berat dhe Memaliaj janë ndjerë lëkundje tërmeti. Lëkundjet u ndjenë rreth orës 15.02, 106 km në veri të Tiranës.
Në epiqendër, rreth 2 km nën tokë magnituda e tërmetit ka qenë 3.1 ballë. Nga tërmeti nuk janë raportuar dëme materiale./Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img