18,05,2024

“Tërmet” në stadium, Kolumbia barazon në minutat shtesë dhe siguron vazhdimet

Must Read

Kolumbia ka siguruar vazhdimet ndaj Anglisë, me një gol në minutën e 94, duke vendosur rezultatin 1:1.
Herry Mina barazoi rezultatin me një gol me kokë.
Shifrat u zhbllokuan nga Harry Kane.
Sulmuesi i Tottenhamit e nxori vetë penalltinë dhe e konkretizoi atë në gol.
Mirëpo, Mina e konvertoi në gol kornerin e parë të kolumbianëve, duke shkaktuar “tërmet” në stadium.
Tani na presin vazhdimet. /Lajmi.net/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img