20,05,2024

Tërmet në Shqipëri

Must Read
Termet, ilustrim

Nga të dhënat paraprake mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 2 kilometër nga veriu i këtij qyteti. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:35.

Ndërkohë, deri tani nuk ka të dhëna për të lënduar. Bëhet e ditur se nga tërmeti ka pasur dëme materiale në lagjen “Kala”.

The post Tërmet në Shqipëri appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img