02,12,2023

Tërmet në Serbi

Must Read
Termet, foto ilustrim

Tërmeti është regjistruar në orën 04:05 të mëngjesit.

Kryetari i Kuçevës, Novica Janosheviq ka thënë për RTS se tërmeti është ndjerë por nuk ka zgjatur dhe se nuk ka ngjallur panik tek qytetarët.

Tani për tani, nuk ka informata për dëme të mundshme, transmeton Klan Kosova.

 

The post Tërmet në Serbi appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img