25,06,2024

Tërmet në Maqedoni, dridhet edhe Tirana

Must Read
Termet, ilustrim

Lëkundjet, rreth orës 16:30, janë ndjerë në Shkup, si dhe në Korçë, Pogradec, Librazhd, Elbasan dhe Tiranë, njoftojnë mediat nga Maqedonia dhe Shqipëria.

Deri më tani nuk ka raportime për rrezik të jetës së njerëzve apo dëme material.

Ndërkohë dje është regjistruar një termet i përmasave 4.3 ballë në Himarë të Shqipërisë.

The post Tërmet në Maqedoni, dridhet edhe Tirana appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img