21,02,2024

Tërheqja e njohjes së Kosovës, e kthen prapa Malin e Zi

Must Read
Fatmir Gjeka

“Ky është hap prapa në procesin e integrimeve të Malit të Zi në NATO dhe Bashkim Evropian”, tha ai për TV Pink M.

Deklaratat e Frontit demokratik në Alternativën shqiptare i vlerësojnë si pjesë e fushatës parazgjedhore dhe mënyrë që të fitohet një votë më tepër.

“Me këtë dërgohet mesazh i qartë që nuk dëshirojnë të jenë pushtet në Mal të Zi”, tha Nik Gjeloshaj.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img