17,04,2024

Tenton ta korruptojë policin me 50 euro, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Must Read

I arrestuari së bashku me pasaportë i ka ofruar policit edhe një kartmonedhë në vlerë prej 50 eurosh.

Ai është intervistuar në prani të avokatit, dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img