03,12,2023

Tentoi ta puthë Ronaldon, por shikoni çfarë i ndodhi (Video)

Must Read

cristiano-ronaldo-fan-kisses-his-own-hand-april-2016

Një tifoz i flaktë i Ronaldos tentoi ta puthë yllin e Real Madrid, por gjërat nuk shkuan ashtu siç kishte planifikuar.

Një tifoz kaloi pengesat dhe vrapoi me shpejtësi për të marrë një përqafim nga Ronaldo, para se portugezi të hipte në autobus.

Tifozi tentoi t’i jepte Ronaldos një puthje në faqe, por u pengua nga njerëzit e sigurimit të cilët e larguan atq.

Në vend se të puthte Ronaldon, ai puthi dorën e tij.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=7POt0-i3OVw

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img