04,03,2024

Tentohet vjedhja e një banke, autorët çajnë murin te dhoma e kasafortës

Must Read

Një tentativë për vjedhjen e një banke është zbuluar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Një bankë në zonën e ish-Bllokut është tentuar të vidhet gjatë natës.

Policia e Tiranës bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ismail Qmali”, tek BKT Bank (në foto), ku është konstatuar një çarje në murin e bankës 50 me 30, te dhoma e kasafortës.

Blutë thonë se kasaforta duket e paprekur, por priten punonjësit e Bankës për të verifikuar kasafortën dhe a ka ndodhur vjedhje apo ka mbetur në tentativë.

Një grup hetimor është ngritur në lidhje me këtë rast dhe po punon për identifikimin e autorëve të ngjarjes.

banka

policia7

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img