03,12,2023

Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, dyshohet për 2 të plagosur

Must Read
Policia shqiptare

Ata ndodhen në spital dhe po marrin mjekimin e duhur. Policia është në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

Sipas burimeve, të plagosurit janë Mimoza Alia, rreth 50 vjeçe dhe Gentian Malshi rreth 38 vjeç.

The post Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, dyshohet për 2 të plagosur appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img