17,04,2024

Të shtëna me armë zjarri në Laç, plagoset një person

Must Read

Ende nuk dihet identiteti i tij, por mësohet se ai është dërguar me urgjencë drejt Tiranës, pasi është në gjendje kritike për jetën.

Policia është në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e motiveve të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img