15,06,2024

Të riut në Shëngjin ia thyejnë këmbët me levë hekuri (Video)

Must Read

Ndërkohë Policia e Kurbinit njoftoi sot se ka identifikuar dy autorët të cilët janë Vilson Haxhiu, 36 vjeç dhe Arjan Haxhiu 33 vjeç. Sipas policisë, konflikti ka ndodhur për motive të dobëta.

Të dy këta persona pasi kanë dëmtuar makinën e G.B, ndërkohë që ky i fundit po shkonte në shtëpinë e tij, e kanë shtrirë në tokë. Arjani e godiste me mjetin e fortë, duke i shkaktuar fraktura, ndërsa Vilsoni e kërcënonte me armë se do ta vriste.

//

The post Të riut në Shëngjin ia thyejnë këmbët me levë hekuri (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img