21,02,2024

Te dashurën e Ronaldos e veshi një ferizajase, Lia Stublla i ka “fajet” që Georgina shkëlqeu në “SanRemo”

Must Read

Mbrëmë është mbajtur festivali i famshëm i këngës në Itali, “SanRemo”.

E veçanta e kësaj ngjarjeje ishte se për herë të parë festivali italian është drejtuar nga një shqiptare.

Alketa Vejsiu ishte një nga moderatoret e “SanRemos”. Por, ka diçka edhe më të veçantë që lidhet me shqipet.

Femra që mori vëmendjen më të madhe me dukjen e saj, Georgina Rodriguez është veshur nga kreatorja ferizajase, Lia Stublla.

Dy fustanet perlë të saj janë produket i Lias dhe për këtë duhet të ndihet e lumtur modelja kolumbiane, por mbase edhe i dashuri i saj, Cristiano Ronaldo.

Dukja dhe veshja e Georginas kanë mbuluar ballinat rozë në shumë media ndërkombëtare.

Kjo nuk është hera e parë që Lia ka arritur ta veshte kaq bukur një person të famshëm, siç është Georgina.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img