21,04,2024

Tarashaj kthehet nga lëndimi

Must Read

Tarashaaj1-e1461587232276-780x439

Shani Tarashaj do të jetë përsëri në fushë këtë javë.

Ylli kosovar ka shkëlqyer këtë edicion me Grasshopperin në Zvicër duke shënuar 12 gola.

Golat dhe asistimet e tij bënë që djaloshi i artë të marrë ftesë edhe nga Përfaqësuesja A e Zvicrës si dhe të transferohet në Ligën Premier tek Everton për katër milionë euro.

Ai ka munguar në dy ndeshjet e fundit për shkak të një lëndimi dhe do të jetë i gatshëm këtë javë.

Edhe pse shkruhej se ka mosmarrëveshje me trajnerin një gjë e tillë nuk qëndron dhe Tarashaj do të jetë në fushë këtë javë ndaj Young Boys Bernit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img