02,12,2023

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero mbështet ish skuadrën e tij Atletico Madrid

Must Read

MANCHESTER, ENGLAND - NOVEMBER 21:  Sergio Aguero of Manchester City reacts during the Barclays Premier League match between Manchester City and Liverpool at Etihad Stadium on November 21, 2015 in Manchester, England.  (Photo by Michael Regan/Getty Images)

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero mbështet ish skuadrën e tij Atletico Madrid në duelin kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero dëshiron që Atletico Madrid ta eliminojë Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Reprezentuesi argjentinas ka mbështetur ish skuadrën e tij para ndeshjes së kthimit sonte në Vicente Calderon.

“Shpresoj që Atletico Madrid të kualifikohet në gjysmëfinale”, deklaroi Aguero pas ndeshjes me Paris Saint-Germain, përcjell “

– See more at: http://lajmi.net/aguero-atletico-barcelona-ky-ekip-dua-te-kualifikohet-ne-gjysmefinale/#sthash.ELcfUFa6.dpuf

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img