20,05,2024

Sulmohet Messi: “U zhduk përsëri kur Argjentina kishte më së shumti nevojë për të”

Must Read

Sulmohet Messi: “U zhduk përsëri kur ata kishin më së shumti nevojë për të”
Kombëtarja e Argjentinës është dashur të pajtohet me realitetin e hidhur, eliminimin nga Kupa e Botës.
Është Kombëtarja e Francës që në një ndeshje interesante ka mposhtur 4:3 Argjentinën.
Për Messin, ky mund të jetë edhe botërori i fundit në karrierën e tij, pasi në Katar në vitin 2022 do të jetë 35 vjeçar.
Pas humbjes dhe eliminimit nga botërori, media spanjolle ‘Marca’ ka kritikuar Messin për paraqitjen ndaj Francës.
“Dhe Messi zhduket përsëri, kur ata kishin më së shumti nevojë për të”, shkruan Marca./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img