04,06,2023

Sulm me thikë në Gjilan, policia arreston një person

Must Read

sulm-me-thike-300x191

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër në Gjilan, meqë e njejta ka tentuar të sulmojë me thikë një person, të cilit edhe i ka shkaktuar lëndime trupore. Sulmuesja dhe viktima, mashkull, thuhet të kenë pasur mosmarrëveshje para incidentit. Policia ka arritur të konfiskojë mjetin e dyshuar se është përdorur në këtë rast.

Ndërsa, e dyshuara që është arrestuar dje, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img