29,05,2024

Suedia – Zvicra, formacionet e super ndeshjes nga Botërori 2018

Must Read

Suedia dhe Zvicra  takohen sot me fillim nga ora 16:00.
“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.
Suedia: Olsen; Lustig, Lindelof, Granqvist, Augustinsson; Claesson, Hiljemark, Ekdal, Forsberg; Berg, Toivonen.
Zvicra: Sommer; Elvedi, Djourou, Akanji, Rodriguez; Behrami, Xhaka; Shaqiri, Dzemaili, Embolo; Gavranovic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img