18,05,2024

Suedi – Zvicër, “paqe” në pjesën e parë

Must Read

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes mes Suedisë dhe Zvicrës.
Rezultati është i barabartë, 0:0.
Loja në fushë ishte e barabartë, ku dy skuadrat patën mundësitë e tyre për të shënuar gol.
Me këtë paraqitje të skandinavëve, shqiptarët e Zvicrës do ta kenë shumë të vështirë. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img