18,05,2024

Statistika qesharake e Messit dhe Ronaldos nga Kampionatet botërore

Must Read

Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë dominuar në futbollin evropian në vitet e fundit.
Por, edhe pse kanë fituar gjithçka me skuadrat e tyre, ata kanë dështuar të lënë gjurmë në Kampionate botërore.
Madje, ata kanë një statistikë të përbashkët që veçon këtë aspekt, përcjell “lajmi.net”.
Messi dhe Ronaldo ende nuk kanë shënuar asnjë gol në fazën e përballjeve direkte në një Kampionat botëror.
Messi do të mundohet ta përmirësojë bilancin sot ndaj Francës, kurse Ronaldo ndaj Uruguajit në mbrëmje. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img