16,04,2024

Sot protesta në 8 qytete të Maqedonisë

Must Read

Tanimë është e dyta javë që po protestohet kundër vendimit të George Ivanovit për faljen kolektive të politikanëve dhe bashkëpunëtorëve të tyre.

Pas Shkupit, Manastirit, Velesit, Strumicës, Shtipit, mbrëmë protesta u mbajtën edhe në Kumanovë, ndërkohë që për sot për herë të parë do të mbahen edhe në Prilep dhe Koçani.

Gjithashtu për nesër është paralajmëruar protestë në Ohër, ndërkaq për pasnesër në Gostivar.

The post Sot protesta në 8 qytete të Maqedonisë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img