02,12,2023

Sot pati edhe një tërmet në Maqedoni

Must Read
Termet i ri ne Maqedoni

Tërmeti ka qenë me fuqi 4,5 ballë sipas shkallës së Rihterit.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 39 kilometra nga qyteza e Pehçevës, në afërsi të Sandanskit në Bullgari.

The post Sot pati edhe një tërmet në Maqedoni appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img