02,12,2023

Skijim me rroba plazhi

Must Read

skiing-3

Për t’i dhënë lamtumirën sezonit të sporteve dimërore, u organizua ngjarja më e madhe që po synohet të hyjë edhe në librin Gines (Guinness Book).

Festivali Boogel Woogel, mblodhi më shumë se një mijë (1.000) pjesëmarrës në resorin Rosa Khutor, në Sochi të Rusisë, duke skijuar kështu vetëm me rroba plazhi.

Siç raportojnë mediat organizatorët kanë planifikuar që ta dërgojnë këtë ngjarje në librin Gines për ta treguar këtë ngjarje si rekord./

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BRcuERufOaM]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img