09,12,2023

Skandaloze: Në Tiranë, burri masturbohet në autobus (Video)

Must Read
Masturbimi i nje burri ne autobus ne Tirane

Nga pamjet e siguruara, një burrë është filmuar nga një qytetar teksa masturbohet në mes të autobusit.

Fillimisht burri, që duket se është në moshë, kryen veprime të turpshme duke u fshehur nga të tjerët.

Por  më pas pa kurrfarë turpi nxjerr organin gjenital në një ambient të mbushur me njerëz dhe vazhdon masturbimin.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GdYYYmeSvIc?feature=oembed&w=640&h=360]

 

The post Skandaloze: Në Tiranë, burri masturbohet në autobus (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img