21,02,2024

Sikur ky gol të shënohej nga Messi, e gjithë bota do të fliste për disa muaj (VIDEO)

Must Read

Por, në disa raste për të arritur te e bukura duhet të kërkosh më thellë.

Yacine Brahimi ka shënuar dje (e shtunë) në fitoren e Portos ndaj Aroucas një gol që shihet rrallë herë, por shumë pak është duke u folur rreth tij.

Një gjë është e sigurt, sikur këtë gol ta bënte Lionel Messi, apo një lojtar i kalibrit të argjentinasit, e gjitha bota do fliste për bukurinë e golit për disa muaj rresht.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img