29,09,2023

Si nëna si e bija, Loredana me stilin më të çuditshëm të veshjes

Must Read

Loredana Zefi është një nga nënat më të reja VIP në skenën e muzikës shqiptare.

Këngëtarja e muzikës rap e cila jeton në Zvicër, vetëm kohë më parë u bë nënë për herë të parë në jetën e saj. Ajo i dha jetë një vajze të cilën e emëroi Hana.

E, shumica e fotografive të fundit të Loredanës në rrjete sociale janë të lidhura me Hanën, foshnjën e saj të porsalindur.

Por çka vërehet më së shumti, është stili interesant i veshjes së bebes së vogël. Loredana po ia imponon asaj stilin e saj.

Në dy fotografitë e fundit që këngëtarja ka postuar në rrjete sociale, vërehen ngjashmëritë në stilin e të veshurit mes Loredanës dhe bijës së saj.

Ndryshe, Hana është fëmija i parë i Loredanës me të dashurin, këngëtarin nga Ferizaj, Mozzik.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img