18,06,2024

Shukriu në burg, Anisa vazhdon punën në bashki

Must Read

Anisa.A u emërua nga Shukri Xhelili, ish kryetari i bashkisë së Peshkopisë si magaziniere në Shtëpinë e Kulturës. 22 vjeçarja vazhdon punën që kishte, ndërsa Xhelili është në burg, i akuzuar për shpërdorim detyre. Prova kundër tij është video që filmoi ish vartësja e tij në Bashki.

The post Shukriu në burg, Anisa vazhdon punën në bashki appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img