23,04,2024

Shtyhet seanca e xhihadistëve, mungon një anëtar i trupit gjykues

Must Read

Sot në seancën ndaj “xhihadistëve” pritej edhe mbrojtja për të pandehurit Verdi Morava dhe Orion Reçi.

Më pas gjykata do të jepte vendimin pas paraqitjes së mbrojtjes së dy të pandehurve.

Seanca e radhës do të mbahet në datën 3 maj.

The post Shtyhet seanca e xhihadistëve, mungon një anëtar i trupit gjykues appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img