15,06,2024

“Shtegu ballkanas”, arrestohen 39 trafikantë emigrantësh

Must Read
Vendet ku janë trafikuar emigrantët

Sipas raportimeve të mediave ballkanase, gjatë të njëjtit operacion janë ndaluar edhe 580 emigrantë, të akuzuar për favorizim dhe bashkëpunim me trafikantët.

Në operacionin masiv kanë marrë pjesë policitë dhe rojet kufitare të Kroacisë, Bullgarisë, Austrisë, Serbisë, Maqedonisë, Rumanisë, Hungarisë, Gjermanisë, Zvicrës dhe Sllovenisë./Top Channel

The post “Shtegu ballkanas”, arrestohen 39 trafikantë emigrantësh appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img