26,02,2024

Shqiptari mund grekun, por gjyqtari i mohon fitoren (Video)

Must Read

taekwondo

Në kampionatin europian të Taekwondo-së ka ndodhur një gabim i madh ku i ka kushtuarmedaljen një sportisti shqiptar.

Sportisti shqiptar është ndeshur me një grek dhe ka fituar përballjen me të por në fundgjyqtari ja ka mohuar duke ja dhënë kundërshtarit.

Ndërhyrja e trajnerit shqiptar i kakushtuar sportistit tonë humbjen e sfidës

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Alma Loki mposht serben Milosevic dhe bëhet kampione e Ballkanit në karate

Karateistja jonë, Alma Loki, fitoi medaljen e artë në Kampionatin Ballkanik të mbajtur në Podgoricë, disiplina e katave. Edhe një...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img