25,05,2024

Shqiptari me kokë të prerë – Lirohen pronari grek dhe djali i tij

Must Read
Foto nga vendi i ngjarjes ku u gjet koka e prerë e shqiptarit

Kjo pasi kishte dyshime që këta të kenë dorë në vrasjen e të riut.

Mirëpo hetimet nuk kanë gjetur prova më tepër për 70 vjeçarin dhe djalin e tij 43 vjeç, shkruan albeu. Ata do të hetohen në gjendje të lirë vetëm për akuzën e “armëmbajtjes pa leje” pasi mbanin armë në kasolle.

Kundër tyre pritet të mbahet seancë ditën e premte.

The post Shqiptari me kokë të prerë – Lirohen pronari grek dhe djali i tij appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img