25,05,2024

Shqiptari kapet me kokainë e 109 mijë euro

Must Read
Foto-ilustrim

Mediat italiane njoftojnë se i arrestuari është S. Serjani. Shqiptarit kokaina iu gjet në një makinë Peugeot 3007, ndërsa iu sekuestruan edhe dy makina të tjera, një “Audi A5 3.0 TDI” dhe një “Smart Fortwo”.

Në banesë, përveç parave, policia i sekuestroi ndër të tjera edhe një makineri që numëronte paratë dhe karta celulari.

The post Shqiptari kapet me kokainë e 109 mijë euro appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img