22,04,2024

Shqipëria nga janari rrit pagat për mbi 11 mijë policë

Must Read

Gjatë aktivitetit të “Policisë së Gjeneratës tjetër” ministri Tahiri konfirmoi rritjen e pagës për mbi 11 mijë punonjës të policisë.

“Pagat e mbi 11 mijë punonjësve do të rriten nga janari i vitit 2017.

Paga do të rritet me 17 për qind, që i bie 10 mijë e 700 lekë të reja”, tha Tahiri

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img