02,12,2023

Shqipëri: I sëmuri transportohet me ambulancën e ngarkuar mbi ‘merimangë’ (Foto)

Must Read
Vetura e ambulancës, ilustrim

E fundit vjen nga Tepelena, aty ku i sëmuri transportohet me një ambulancë hipur mbi një karrotrec.

Në foton e publikuar nga “Jeta Osh Qef” shihet se brenda automjetit spitalor ka njerëz, çka e bën skenën akoma më tragjikomike.

Përveç të sëmurit, nevojë për “spital” ka edhe vetë ambulanca.

The post Shqipëri: I sëmuri transportohet me ambulancën e ngarkuar mbi ‘merimangë’ (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img