04,03,2024

Shpërthim i fuqishëm që tronditi Ankaranë, nuk dihet nëse ka viktima

Must Read

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Ankaranë, kryeqytetin e Turqisë, ku ushtria është duke u përpjekur për të marrë kontrollin e vendit, raporton AFP.

Gjithashtu më parë përsëri janë dëgjuar të shtëna nga helikopteri ku cak kanë pasur objektin e Inteligjencës turke, transmeton lajmi.net.

Ushtria turke më herët ka thënë se mori kontrollin e vendit.

Forcat turke rreth orës 22:15 kanë mbyllur një pjesë të Urës së Bosforit dhe Fatih në Stamboll. /lajmi.net/

 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img