17,07,2024

Shoferi i ARM-së nuk i respekton rregullat e komunikacionit, rrokulliset brenda në unazë

Must Read

Aksident-foto-shenje-780x439

Një mjet i Armatës së Republikës së Maqedonisë pas përplasjes me një furgon transportues ‘Iveco’ është rrokollisur në unazën që gjendet te Kisha katolike, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Siç mësohet, në aksident ka dy të lënduar lehtë. Sipas informacioneve paraprake, shoferi i mjetit ushtarak nuk i ka respektuar rregullat e komunikacionit dhe është përplasur me një furgon që qarkullonte në unazëARM-AUTOMJETI-1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img