29,05,2024

Shkolla e Policisë: Emrat e aplikantëve që do t’i nënshtrohen kontrollit mjekësor

Must Read

Në garë kanë mbetur 300 aplikantë 240 meshkuj dhe 60 femra, të përzgjedhur në rend zbritës nga rezultatet e pikëve të grumbulluara në të gjitha fazat e konkurrimit. /oranews

Për të parë listën klikoni këtu

The post Shkolla e Policisë: Emrat e aplikantëve që do t’i nënshtrohen kontrollit mjekësor appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img