22,02,2024

Shkojnë për vikend në Selanik, kosovarit i thejnë makinën

Must Read

Pas liberalizimit të vizave shumë kosovarë po shfrytëzojnë ditët e vikendit që të vizitojnë Greqinë.

Por këtë vikend disa të rinjë nga Gjilani nuk kaluan edhe shumë mirë.

Atyre u është thyer xhami i makinës dhe u janë vjedhur gjërat që kanë pasur në makinë

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img