04,06,2023

Shkodër, polumbarët nxjerrin nga liqeni helikopterin EC145

Must Read

Siç bëhet e ditur, polumbarët kanë nxjerrë nga liqeni trupin e dëmtuar të helikopterit, ndërsa Prokuroria që po heton çështjen ka në dispozicion edhe “Kameran regjistruese”.

Shtabi i Forcave të Armatosura thotë se ekspertët e “Eurocopter” dhe ata ushtarakë amerikanë kanë asistuar grupin hetimor.

Në deklaratë gjithashtu thuhet se Frocat e Armatosura dhe Ministria e Mbrojtjes po vijojnë bashkëpunimin intensiv me Prokurorinë. /TCh

The post Shkodër, polumbarët nxjerrin nga liqeni helikopterin EC145 appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img